Jeśli jesteś osobą prywatną, lub reprezentujesz firmę poszukującą kompleksowej obsługi w zakresie instalacji- zgłoś się do nas! Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze sprzętu adekwatnego do Twoich potrzeb, oraz skontaktują Cię z instalatorem współpracującym z naszą firmą, który dokona instalacji.

Telewizja przemysłowa służy do lokalnej lub zdalnej obserwacji, a także rejestracji zdarzeń na określonym obszarze. Aktualnie coraz więcej osób wybiera telewizję dozorową jako uzupełnienie sytemu alarmowego, lub jako samoistny system ochrony. Możliwość wykorzystania nagrań jako dowodów działań przestępczych sprawia, że systemy CCTV cieszą się coraz większą popularnością. Nasza firma zajmuje się bezpośrednim importem sprzętu do systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów monitoringu, kontroli dostępu, instalacji przeciwpożarowych, jesteśmy też właścicielami marki I-CAM.

 

Zalety monitoringu:

    1. zapewnia poczucie bezpieczeństwa,

    2. dyskretny sposób obserwacji klientów,

    3. nagrany materiał może posłużyć jako dowód,

    4. szybkie wykrywanie sytuacji niebezpiecznych…


 

Korzyści wynikające z instalacji monitoringu:

    1. obniża koszt ubezpieczenia,

    2. nadzoruje pracowników (dzięki świadomości pracowników o stałej kontroli ich pracy, są bardziej zdyscyplinowani, co poprawia jakość ich pracy

        i zwiększa wydajność)

    3. całodobowa, bezobsługowa obserwacja strzeżonego miejsca…

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładową konfigurację sprzętu do monitoringu CCTV.

 


Zapraszamy serdecznie do siedziby firmy, gdzie mogą Państwo zapoznać się oraz porównać różne rodzaje kamer. Część sprzętu jest na stałe podłączona- tak aby nasi klienci mogli przetestować go przed zakupem. Jeśli będą Państwo zainteresowani konkretnym urządzeniem, którego aktualnie nie mamy na magazynie- sprowadzimy je specjalnie dla Państwa i udostępnimy do testów.

 

Zestawienie sprzętowe firmy BCS

Monday the 3rd.
Pwd by Top 10 poker sites